FK ČL Neštěmice - FC Chomutov 31.8.2014

publikováno 31.08.2014 (aktualizováno 14.07.2016)

FK Neštěmice - FC Chomutov 9:1 (4:1)

Spokojenost s výsledkem a třemi body.

Dnešní utkání jsme hostili hráče z Chomutova, kteří o proti přátelskému utkání, které jsme sehráli před sezonou, byli v plné sestavě.

Utkání jsme začali velice dobře, když jsme již po 10s. vedli 1:0. Poté jsme si mysleli, že branky budou padat automaticky. Z toho nás vyvedl soupeř vyrovnáním na 1:1. Dlouho jsme se trápili, než přišel další brankový zápis. Poločas skončil v náš prospěch 4:1.

Dnes se nám nedařila kominace a hlavně chyběl klid v rozehrávkách. Záloha nepracovala dle nešich představ. Spousta chyb a špatných přihrávek. Každý hrál sám na sebe a nesnažil se pomoci si třeba s obránci, kteří při přechodech do útočného pásma, byli pouze do počtu. Druhý poločas skončil v náš prospěch 5:0. Více rozebereme na pondělním tréninku.

Branky : Dáda 2x