Úvod » Sezóna 2014/2015 » Mistráky

VČSA Ervěnice - FK ČL Neštěmice 24.8.2014

publikováno 24.08.2014

VČSA Ervěnice : FK ČL Neštěmice 4:4 (1:1)

Dnešní utkání bylo z naší strany těžce podceněné. Už když šli někteří borci do šatny (převléknout), tak vedli 3:0!!!! Debatili o tom, že ty pinďata hravě přejedou. Na jednu stranu jsem rád, že ta pinďata je vyvedla z omylu. Naše obrana měla příšerný problém uhlídat asi 40cm útočníka soupeře!!!!

1.p. špatná kombinační hra. Když už jsme se vyjímečně dostali do vápna soupeře, tak nepřišla žádná střela. Každý hrál sám na sebe. Soupeř hrál převážně celý zápas na brejky a dlouhé nakopávané míče - upozorňovali jsme na to obránce, ale zbytečně 1:0. Přišlo nám, že naši obránci jeli pouze na výlet. Nic méně zbytek mužstva nic nevzdával a pokoušeli se o rychlé přechody do útoku, kdy jsme z jedné akce vyrovnali. Poločas tedy 1:1.

2.p. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší. Přišly přihrávky i pěkné kombinace. Po jedné z nich jsme se dostali do vedení 1:2. Z naší strany přišlo asi uspokojení, protože jsme dovolili soupeři vyrovnat 2:2. Kluci nic nevzdali a začali konečně jezdit a zpřesnili přihrávky, kdy jsme po jedné z nich soupeři opět o branku odskočili 2:3. Nedlouho na to, opět pěkná kombinační souhra, kdy jsme zvýšili náskok na 2:4. Teď ten bonbónek naší obrany : individuální chyba jednoho z obránců, který minul míč a tím umožnil soupeři jít do brejku 3:4. Razantní upozornění na tuto chybu - buch a bylo to jako přes kopírák 4:4 (penalta).

Když to shrnu, tak abych jenom nekritizoval, nejslabším článkem byl pan rozhodčí, který uznal soupeři branku, když náš golman měl míč v rukou a soupeř mu ho vykopl i s prstama a zavěsil - budiž. Druhou věcí bylo, když šel Kavič sám na bránu a ve vápně jej soupeř srazil jako čuníka na porážce!!!! Pentle se nepískala. Proto zákonitě musel přijít trest (za stavu 3:4 pro náš tým), kdy pan rozhodčí nastavil asi 7-8 min (proto jsme druhý poločas hráli stejně dlouho jako Slávie než vstřelí konečně branku :-))) ). Zaplať pánbu, že soupeř vyrovnal alespoň ve 45 min., jinak tam kluci běhají doteď!!!

Jinak vše rozebereme na pondělním tréninku - jak chyby tak to vaše vedení 3:0, už 20min. před začátkem utkání. Samozřejmě, že přilétnou i pochvaly, ale tu dostane asi pouze řidič autobusu.

Branky : Honza Fun 1x