Úvod » Sezóna 2014/2015 » Mistráky

Junior Děčín - FK ČL Neštěmice 7.9.2014

publikováno 07.09.2014

Junior Děčín - FK Neštěmice 3:10 (1:7)

K dnešnímu utkání jsme zajížděli do nedalekého Děčína, které se odehrálo za velkého horka. Někteří kluci se s tím poprali velice dobře, jiní pomalu odpadali. Pravdou je, že z minulého zápasu, který se naopak odehrál za chladu a deště, byli někteří kluci po nemoci a někteří se stále s nemocí prali.

Do utkání jsme vlétli velmi dobře, když jsme po cca 10s. vedli 1:0. Soupeři jsme nepůjčili balon a zvýšili jsme na 2:0. Poté z naší strany přišlo uspokojení a Kavič bravurní střelou do naší svatyně snížil na 1:2. První poločas jsme odehráli dle našich představ, i když některé podceněné momentky volaly po potrestání. Opět chyběl důraz v osobních soubojích (pouze u některých hráčů).

Ve druhém poločase někteří naši hráči začali pomalu odpadat a pouze se pohybovali rychlostí chodce. Na druhou stranu, kdyby jsme druhý poločas vyhráli rozdílem 10 branek, tak se nemohl nikdo divit. Několikrát jsme šli sami na brankáře, ale špatně jsme řešili zakončení.

Myslím si, že jsme odehráli dobré utkání, které poskvrnil pouze p. rozhodčí Hrubý, který neřešil 1,5m ofsajd, ze kterého soupeř snížil. Další branku jsme dostali po jasném neodpískaném faulu na Dádu. Nic méně p. rozhodčího znám osobně, proto jsem klukům říkal, že to bude těžké, protože budeme hrát proti Junioru a rozhodčímu. Překvapivě nechal utkání plynout a více nezasahoval.

Jinak bych chtěl klukům poděkovat, protože zde nechali vše.