18.kolo Neštěmice B - Ervěnice

publikováno 21.03.2015 (aktualizováno 14.07.2016)

FK ČL Neštěmice - TJ VČSA 9:0 (4:0)

V dnešním utkání jsme přivítali hráče z Ervěnic.

Kluky jsme nabádali, aby nedošlo k podcenění jako v utkání na hřišti soupeře. Kluci celkem dokonale plnili pokyny, které jsme jim udělili (přístup k útočícím hráčům, zrychlená hra do stran). Jediné co bych dnes vytknul - téměř žádná střelba ze střední vzdálenosti!!!!!

Jinak bych to zhrnul, dobrý výkon celého družstva.

1.p. Hra na jedné polovině hřiště s tím, že se nám delší dobu nedařilo vstřelit první branku. Poté co jsme se konečně prosadili Koňasem, byla otázka jak a kolik dopadne 1.p. V tomto poločase jsme vstřelili ještě tři branky a zaslouženě vyhráli poločas 4:0 (ikdyž rozdíl mohl být daleko výraznější). Spousta zahozených, nebo špatně vyřešených šancí.

2.p. Obraz hry byl naprosto stejný, celkové zatlačení soupeře před jeho branku. Opět spousta zahozených příležitostí - 2.p. 5:0. Ze třech ojedinělých šancí soupeře, vyšel vítězně Kolík, který nejprve bravurně vyrazil umístěnou střelu k tyči a posléze vše vyřešil v hlavičkovém souboji. Skvěle zahrála obrana včele s oběma stopery.

Celkové hodnocení : skvělý výkon celého týmu.

Branky : Koňas 1x