Úvod » Sezóna 2014/2015 » Mistráky

22.kolo FK Neštěmice - Litvínov B

publikováno 06.06.2015

FK ČL Neštěmice - Litvínov ,,B"  4:3 (1:2)

V dnešním utkání jsme přivítali hráče Litvínova ,,B". Opět utkání dvou různých poločasů.

1.p. V první půlce nám chyběl pohyb a důraz. Chyběla myšlenka. Dále nám dělal velký problém přechod do útočného pásma a hra 1na1. Hráči Litvínova nám dělali velké problémy v osobních soubojích. Poločas 1:2 pro hosty - dá se říct, že zaslouženě.

2.p. Nebe a dudy!!! Po menší rozpravě a překopání sestavy, nastoupil z naší strany úplně jiný tým. Od první minuty, kluci začali praktikovat náš fotbal, kde se musel soupeř cítit jako na kolotoči. Přechod do útoku byl o poznání rychlejší, zapojili se i beci a záloha konečně fungovala jak má.

Jen škoda spousty nevyužitých šancí - výsledek by byl úplně jiný. Hodně dobře zahrál Denis a oba útočníci (Dáda s Láďou). Velkým překvapením byl Dan, který srovnával na 1:1, hlavně proto, že téměř 1/2 roku nehrál.

Jinak to co jste předvedli ve druhém poločase, po vás budeme vyžadovat i v dalších utkáních (HLAVNĚ po celý zápas)!!!

Branky : Dan 1x