Úvod » Sezóna 2014/2015 » Mistráky

27.kolo FK Neštěmice B - Bílina

publikováno 06.06.2015

FK Neštěmice FK Bílina 5:1 (2:1)

V dnešním utkání jsme přivítali hráče z Bíliny. Tento tým se na jaře hodně zvedl a bral body favoritům.

1.p. byl z naší strany příšerný! Žádná kombinační hra, žádný přechod, pouze nakopávané míče. Hráli jsme ustrašeně se spoustou chyb. Dnes nám vůbec nefungovala záložní řada, která první poločas odchodila. Naši útoční si tím pádem museli chodit pro míče až k bekům, což proti houževnatému soupeři nelze praktikovat. Když už útočníci dostali balon, neměli možnost kombinovat, protože záloha do útočného pásma pouze přecházela. Chyběla podpora. Nicméně první poločas jsme přežili.

2.p. do druhé půle jsme udělali menší rachot a změny. Začal fungovat Kavič, který to odlítal a Koňas, který 2x vsítil. Jen upozorňuji, že je to stále málo. Chybí stále podpora obrany - odkopnout balon a tím mají vyděláno, ŠPATNĚ!! Veškeré chyby klukům řekneme na tréninku.

Jediné pozitivum je, že i když se nám téměř nic nedařilo, kluci bojovali a strhli zápas na svou stranu.

Ještě dodám, že velmi dobře odmakali zápas Láďa s Dádou, kteří museli vypomáhat i v záloze, protože k tomu určení hráči vážně nemohli.

Svůj nadstandartní výkon předvedl opět Zbýňa, který hraje stále s velkým přehledem - pozičně, herně, důrazně.

Dnes nám chyběla týmovost, nápad a myšlenka. Jen upozorňuji, že takový výkon, který jsme předvedli, nebude na příštího soupeře stačit (Litoměřice).

Branky : Kavič  :1x

Koňas: 2x

Láďa   :2x

Nejlepší hráči : Zbýňa 1), Kavič, Dáda, Láďa 2), Koňas, Denis 3)