Úvod » Sezóna 2013/2014 » Mistrovská utkání

Mistrovské utkání, 6. kolo, Skorotice - Neštěmice B

publikováno 29.09.2013

SKOROTICE - NEŠTĚMICE B    2 : 5 (0 : 2)

Další utkání, které jsme odehráli, bylo na hřišti Skorotic. Tedy jestli jsem to nepřehnal, když jsem to pole nazval hřištěm????

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, tlačili jsme soupeře, který dělal chyby. V první minutě vstřelil Martin gol, u kterého jsme se domnívali, že nás uklidní a budeme hrát naší hru. Opak byl pravdou!!! Mysleli jsme si, že nám tam spadne úplně všechno a hlavně samo. Naše hra byla nepřesná a přihrávky trvaly věčnost. Chyběl pohyb a důraz. V prvním poločase ještě přidal Martin druhý gol a za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhý poločas jsme začali aktivně, ale vše troskotalo na zakončení. Po našich neuvěřitelných chybách soupeř srovnal stav utkání na 2:2. I přes velmi těžký terén, jsme nabádali kluky aby běhal balon, což přineslo kýžené ovoce. Začali jsme se tlačit více do brankoviště a hlavně více střílet. Domácí hráli pouze na brejky do naší otevřené obrany, ale ta fungovala dobře a navíc ji několikrát podržel Kuba v brance. I přes množství šancí a neproměněné penaltě, jsme už přidali jen tři branky.

Branky : Martin 2x