Úvod » Sezóna 2013/2014 » Mistrovská utkání

Mistrovské utkání, 8. kolo, Tisá - Neštěmice B

publikováno 13.10.2013

TISÁ - NEŠTĚMICE B    2 : 6 (1 : 3)

Dnešní utkání nás čekalo v Tisé.

Zápas byl hned od úvodního hvizdu rozhodčího (tedy atrapy rozhodčího) v naší režii. Měli jsme pouze obavu z gólmana domácích, protože byl o půl hlavy větší než tréňa Vlasta. Proto jsme kluky nabádali, aby vše řešili po zemi – jako naschvál, vše pálili pod horní tyč.

V první půli jsme soupeře jednoznačně přehrávali, měli jsme spoustu gólových šancí. Domácí pouze nakopávali balony a občas zahrozili brejkem. Je pravdou, že soupeř bránil v osmi lidech, vlastně s rozhodčím v devíti. Kluci se nenechali rozhodit a konečně hráli svojí kombinační hru na 1-2 doteky a trpělivě vyčkávali na chyby soupeře, které se dostavovaly. Je fakt, že díky brankáři hostí, který chytal velmi dobře, byl výsledek poločasu pouze 1:3 v náš prospěch (i přes to, že nám nebyly uznány dva regulérní góly).

Ve druhé půli se nám vedlo o poznání lépe. Opět krásná kombinační hra se spoustou střel. Balón jsme půjčovali soupeři jen symbolicky. Zase jsme dostali gól po naší chybě a brejku soupeře. Dnes bych chtěl pochválit dobře fungující obranu, která až na to dvojí zaspání makala velmi dobře a spolehlivě. Perfektně si ji řídil Séba, který byl jeden z nejlepších na hřišti. Výsledek druhé půle byl taktéž 1:3 v náš prospěch, kdy nám tentokrát pán v černém neuznal 3 góly!!!!!!!!!!!!!!!!

Chtěl bych klukům poděkovat, že se nenechali otrávit tím pánem v černém a bojovali až do konce. TŘI body jsme si právem odvezli.

Výsledek :  2:6 (1:3)

Branky : Ládik – 3x