Úvod » Sezóna 2012/2013 » Mistrovská utkání

publikováno 28.10.2012

FC Chomutov - Neštěmice

28.10.2012

K poslednímu zápasu jarní části KP, jsme zajížděli na sever Čech na hřiště FC Chomutov. Poněkud nás překvapilo počasí, neboť hřiště bylo zcela pokryto cca 5cm sněhu. Po domluvě trenérů, jsme se rozhodli tento zápas odehrát a jen jsme si zkrátili hrací dobu, a to na 2x20min.

Sestava našeho mužsva:

Lvíčata: Kuba, Bíba, Séba, Táda, Láďa, Luky

Tygříci: Kulda, Jirka, Dan, Petr, Vuong, Ondra

1.zápas FC Chomutov "A" Neštěmice "A" 8 : 1 Branky: Bíba

2.zápas FC Chomutov "B" Neštěmice "B" 7 : 0

3.zápas FC Chomutov "A" Neštěmice "B" 3 : 2 Branky: Ondra, Dan, (Jirka - vlastní)

4.zápas FC Chomutov "B" Neštěmice "A" 7 : 1 Branky: Bíba

Zklamání - Překvapení:

V dnešním velmi těžkém zápasu díky nepřízni počasí, mě někteří hráči opět zklamali a jiní celkem mile překvapili. Každopádně jsem dnes doufal v daleko lepší výsledek, neboť jsme sehráli zápas ze soupeřem, který má dle výsledků pravděpodobně stejné problémy jako my. Je pravda, že jsme opět sehráli celý zápas bez možnosti střídání a to se dnes 2x více odrazilo na našich hráčích, neboť hra ve sněhu je velmi rychle vysílila.

Dnešní zápas opět kluci prohráli zejména díky tomu, že nedokázali hrát ze soupeřem důrazný fotbal, a že byli vždy o několik metrů daleko od hráčů. Ani pohyb na hřišti nebyl nijak valný.

Mile mě překvapilo mužstvo Tygříků, kdy nastoupili proti mužstvu "A" a dokázali hrát ze soupeřem vyrovnaný fotbal, a jen díky vlastnímu gólu tento zápas prohráli. Ale i to se ve fotbale stává.

Bylo by opravdu dobré a doufám , že si to kluci již brzy uvědomí, že ani jeden z nich nemá nic jasné a že opravdu musejí zamakat pokud chtějí "reprezentovat" náš tým na nějaké té soutěži. Blíží se období zimních turnajů a tak snad alespoň toto bude nějaká motivace.