Úvod » Sezóna 2012/2013 » Mistrovská utkání

Neštěmice - FC Chomutov

6 : 15

So 6.4. 2013 11:00

Po dlouhé zimní přestávce, která byla okořeněna několika turnaji, jsme na domácí půdě sehráli další kolo krajské mistrovské soutěže. Hrálo se pouze na jednom hřišti a hrací doba byla stanovena na 4x20min (první zápas 25min.). Bylo vidět, že přechod z tělocvičny ven dělal některým značný problém. Herní projev byl tak trošku chaotický ale byli zde i pěkné akce.

Sestava : Kolík, Kulda, Luky, Séba, Bíba, Láďa, Honza, Táda, Dan, Abdul, Petr

Nejlepším hráčem dnešního zápasu byl jednoznačně Honza, který nás opravdu překvapil hrou na postu obránce. Nicméně i ostatní hráči měli "světlé" chvilky (škoda, že jich bylo málo).

1.zápas Neštěmice  - Chomutov 1 : 6 Branky:  Láďa

2.zápas Neštěmice  - Chomutov 1 : 3 Branky: Honza

3.zápas Neštěmice  - Chomutov 4 : 3 Branky: Honza, Dan, Bíba 2x

4.zápas Neštěmice  - Chomutov 0 : 3

HODNOCENÍ - mistrovského utkání

Rozhodl jsem se, že vyjimečně přidám komentář k zápasu i já.

Po dlouhém a úmorném přípravném období jsme byli všichni plni očekávání, jak se nám povede vstup do nové sezóny. Do zápasu jsme šli sebevědomě, někteří kluci vysmátě. Což se také v průběhu první čtvrtiny potvrzovalo. Špatný pohyb, nedodržování taktických pokynů, přesná přihrávka a častá střelba byly atributy, které našemu týmu chyběly. Mnohdy náš herní projev připomínal holomajznu (nakopávání balónu a tím je to vyřešené).

Poté co jsme prostřídali rozestavení hráčů, vyšlo najevo, že některé posty máme dobře pokryté.

Vstup do soutěže nebyl katastrofální, ale máme stále co zlepšovat. Myslím si, že když kluci budou k tréninkům přistupovat trochu zodpovědněji a nééé jen, že mě tam rodiče posílají, abych se doma neplácal u PC, bude herní projev daleko, daleko lepší. Náznaky již byly k vidění.

Ještě si dovolím menší komentář, nebo ukázku toho, jak probíhá komunikace s našimi hráči v průběhu zápasu (př.):

Připrav se, půjdeš do útoku, a budeš se snažit o častou střelbu, protože brankář soupeře, pouze balóny vyráží před sebe a včasným dobíháním máme šanci na vstřelení branky!

(Odp.) :V útoku hrát nemůžu, protože mi to tatínek zakázal!!!!

Nebudu rozebírat, kdo to řekl!!!!

Hodnocení každého konkrétního hráče, mám také vypracované a sdělím ho hráčům na tréninku v úterý. Budou hodnoceni jako ve škole, včetně komentáře (+), (–).

KOLÍK