Úvod » Sezóna 2011/2012 » Mistrovská utkání

Hodnocení podzimní části 2011

publikováno 08.11.2011

Hodnocení podzimní části sezony

Sezona nám začala soustředěním v Třebenicích : Se soustředěním sem byl maximálně spokojen odtrénovali jsme vše co jsme chtěli a kluci makali a dřeli tak jak sem si to představoval. Soustředěním nám naznačilo že by ta sezona nemusela bt tak špatná jak nakonec byla. Jediná kaňka soustředění byla , že nebyli přítomni všichni kluci aby se ucelila parta.

Podzim : Nehodnotí se mi to zrovna nejlépe ale nedá se nic dělat. Od září co kluci šli do školy jako by se něco obrátilo a to co v nás bylo během soustředění jako by uplně odešlo a to trvalo bohužel až na světlé vyjímky celý podzim. Nejde tak o výsledky jako o předvedenou hru. Stou nemůžu být spokojen a ani nejsem . Dal sem si takový cíl udělat 15 bodů za podzim který sem já a kluci hrubě nesplnili. Jediné co můžu kladně hodnotit je , že jsme odehráli dobrý zápas v Lounech a to že se v týmu objevili nový kluci , kteří se začali fotbal učit ale to je asi vše. Apeluji na kluky aby se vrátili k tomu co bylo na soustřední kde sem cítil hlad po fotbale , chuť vyhrávat a chuť předvádět lepší fotbal. Máme před sebou zimní část plnou zápasů a pevně věřím že bude lepší než ten podzim. Byl to pro mě nejsložitější podzim na trenérském postu jaký sem zažil po fotbalové stránce.

Trenér David

PS: !!!!!!!!!!!!!!!! Na všechny tréninky v hale budou mít kluci míč technik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!