9.Satelitní turnaj (Okresní přebor) FK ÚSTÍ "B" 3.4.2011

publikováno 03.04.2011

K prvnímu satelitnímu turnaji jarní sezóny 2011 jsme nastoupili v této sestavě:

Jiřík - Příhoda - Chlumecký - Sandner - Svoboda - Hejný - Vaněk - Nový - Kyral

Zhodnocení turnaje

V tomto turnaji jsme sehráli čtyři utkání, neboť díky zmatkům se nás sešlo pět týmů.

Rozepisovat jednotlivá utkání nemá cenu. První zápas kluci úplně vypustili, zalekli se soupeře a nepředvedli žádný fotbal. Hra byla plná chyb, nedůrazu¨a chyběla orientace na hřišti.druhém zápase kluci alespoň předvedli, že umějí fotbal i proti starším a urostlejším klukům. Škoda jen, že útočníci nedokázali proměnit nějakou tu těžce vydřenou šanci. I přes porážku v tomto zápase musím kluky pochválit za bojovnost. Třetí zápas kluci zvládli dobře a předvedli i kombinační hru. Nutno podotknout, že tentokrát proti nám stál slabší soupeř. Do posledního zápasu turnaje kluci vstoupili celkem solidně a se soupeřem drželi krok a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Bohužel v druhém poločase našim klukům došly síly a to se podepsalo na konečném výsledku.

Tréňa David

Jen to trochu doplním u některých hráčů bylo vidět herní zlepšení o proti domácímu turnaji. Pozitivně hodnotím zápas z Libouchcem a první poločas s FK Ústí 2002 kdy naše aktivita dělala soupeři problémy. FK Ústí se nemůžeme rovnat technicky ale právě musíme přidat houževnatost , bojovnost a tvrdost . Je na čem pracovat a tak doufám , že se budeme postupně zlepšovat a dosahovat hry , která bude koukatelná.

1. zápas Neštěmice - TJ Vaňov 0 : 10 ( 0 : 6 )

2. zápas Neštěmice - FK Ústí "B"  0 : 8 ( 0 : 5 )

3. zápas Neštěmice  - TJ Libouchec 9 : 2 ( 6 :1 )  Chlumecký 3x, Příhoda 2x, Sandner, Nový, Hejný, Svoboda

4. zápas Neštěmice - Fk Ústí "C" 3 : 9 ( 2 : 3 ) Chlumecký 2x, Nový

Starší přípravky FK Ústí  "B" FK Ústí "C" TJ Libouchec TJ Vaňov FK ČL Neštěmice Body Skore Pořadí
FK Ústí  "B" 2 7 : 2 12 : 0 1 : 3 8 : 0 9 28:5 2.
FK Ústí  "C" 2 : 7 0 5 : 1  3 : 3 9 : 3 7 19:14 3.
TJ Libouchec 0 : 12 1 : 5 1 0 : 9 2 : 9 0 3:35 5.
TJ Vaňov 3 : 1 3 : 3 9 : 0 1 10 : 0 10 25:4 1.
FK ČL Neštěmice 0 : 8 3 : 9 9 : 2 0 : 10   3 12:29 4.