Úvod » Sezóna 2016/2017 » Soustředění 2016

5. den soustředění

publikováno 03.08.2016 (aktualizováno 18.06.2017)

5.den

Hoj všem,

večer kluci ještě hráli pinčes (nezmaři). Dostali jsme je do pelechů až ve 23:00 hod. Ihned jak ulehli, usnuli. Ráno jsme je tahali z postýlek asi půl hodiny. Vylezli až pod hrozbou politím vodou. Nic méně jsme kluky vytáhli a šli jsme na snídani. Po snídani sedíme ve stanu a povídáme si. Někteří kluci paří na mobilech, někteří leží. V 10:00 hod. jdeme na hřiště.

Trénink z naší strany proběhl opět na sílu a půl tréninku vytrvalost. Fíla má individuální brankařské tréninky (má toho také plné zuby). Kluci již mi říkají, že jsem terorista a masový vrah - Denča a Fery. Mladší hráči trénovali koordinaci a střelbu. Po tréninku hodina volna, a obídek. K obědu byla gulášová polévka a sekaná, brambor a rajčatový salát. Nyní mají kluci osobní volno, které tráví ve společnosti dívek a někteří hrají pinčes a zbytek spinká. Odpol máme opět společnou tréninkovou jednotku zakončenou fotbálkem.

Počasí je zatím fotbalové - teplo a pod mrakem. Ještě se omlouvám za fota z lesa (trušku rozmazané) - fotograf amatér. Pí Pecháčková povídala, ty rozmazané fotky smázni a nafoť jiné. Klucí ji odvětili ,,tak vám teda díky, aby jste měla ostré fotky tak mi budeme běhat kopce jako žaludi".

Odpoledne proběhl fotbálek obou týmů, kde se nám rýsuje základ obrany a zálohy. Myslím si, že vybraní kluci dost slušně nahradí kluky z roč. 2001.

Po fotbálku měli kluci volno na očistu těl s tím, že jsme od dnešního kopce upustili. Mají toho plné zuby a cítí každý sval. Po večeři jdeme koukat na naše pohárové zástupce v TV.

Všichni jsou v pořádku až na bolesti z únavy.

Tak zase zítra.

Odkaz na foto: