Úvod » Sezóna 2016/2017 » Mistrovská utkání

MU 4. kolo TJ Krupka - FK ČESKÝ LEV Neštěmice

publikováno 17.09.2016 (aktualizováno 18.06.2017)

TJ Krupka - FK Neštěmice 1:7 (1:2)

K dnešnímu utkání jsme zajížděli do nedaleké Krupky. Ještě před odjezdem začaly chodit omluvenky (Vojta - únava), p. Jano bez omluvy nepřišel !!!

Nic méně k mistrovskému utkání jsme odjížděli pouze s 12-ti hráči. Chyběla nám komlpet celá záloha. Největší problém bylo složení střední zálohy. Vyřšešil jsem Mácou a Patkysem.

Do deštivého zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Ve 12 min. jsme zahrávali standartní situaci - Máca přesně zavěsil. Náš tlak neustával, ale ..........  ! Soupeř zahrával standartku ze své poloviny, kdy naši kluci velice dobře vyběhli a vystavili 8 domácích hráčů do ofsajdové pasti - světe div se, p. rozhodčí si nevšiml (pouhých 5 m ofsajd) a nechal pokračovat ve hře 1:1. Kluci se z toho rychle oklepali a opět začali hrát svou hru. Měli jsme spoustu brankových příležitostí a jednu z nich využil opět Máca 1:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět skvěle, kdy Patkys po dvou minutách navýšil skóre. Od tohoto okamžiku, byl na hřišti pouze jeden tým. Dá se říct, že jsme druhý poločas odehráli v tréninkovém tempu. Soupeř totálně vypadl ze hry.

Ještě nutno dodat, že kdyby jsme hráli ještě 4 hodiny, tak jediný Mára nedá branku (dnes měl sám pouze 10 - 15 tutovek). Snad si smůlu vybral a ve středu v Děčíně, rozhodne.

Jediná kaňka v tomto utkání byli páni rozhodčí, kteří viděli fauly pouze na jednu stranu (my dostali naloženo lokty atd. - nic se nepískalo). Na druhou stranu, každý kontakt se soupeřem, byl náš faul. Pomezní : jeden pustí 5m ofsajd, druhý měl praporek zase neustále nahoře.

I stímto nešvarem se kluci skvěle poprali a zaslouženě vyhráli. Předpokládám, že ve středu v DC bude to samé, protože tam píská pouze p. Hrubý, nebo Jirsák - oba znám ještě jako kluk, když nám pískali krajské soutěže, ale - třeba se pletu a budou pískat rovinu (uvidíme).

Nejlepší hráči : 1) obrana + Fíla + David, 2) záloha

Branky: David 3x