Úvod » Sezóna 2016/2017 » Mistrovská utkání

MU 9. kolo ASK Lovosice - FK ČESKÝ LEV Neštěmice

publikováno 23.10.2016 (aktualizováno 18.06.2017)

SK Lovosice - FK ČL Neštěmice 3:2 (2:1)

Dnešní utkání shrnu velice rychle.

Od začátku utkání až do jeho konce jsme byli lepším týmem, ale bohužel soupeř měl zřejmě naordinováno pouze odkopávat, nakopávat a bránit v 10 lidech (i tomu se dá říct nějaká forma fotbalu?) + hra na jednoho sprintera, který čekal na dlouhé nakopávané míče. Jejich hra neměla s fotbalem vůbec nic společného. Nic méně, i když máme spousty zraněných hráčů, s předvedenou hrou jsem velice spokojený (kombinační nátlakový fotbal - SUPER). Chyběl nám jen klid v zakončení, když jsme nevyužili několik tutovek jak v 1.p., tak i ve 2.p. Na druhou stranu si vybral svůj den i Filip (dvě branky jdou na jeho konto) - ale v předešlých zápasech nás zase podržel - žádná výtka. Když pominu to, že rozhodčí nejspíše pospíchal na oběd (mamča vařila guláš s 5 knedlama), protože 1.p. zkrátil o několik minut, tak byl i velice nepřesný.

Další věcí je, že neustále na náš úkor, musíme doplňovat jak mladší tak starší ročník (jak již jsem psal - do toho ještě spousty nemocných) !! Dnes bych chtěl pochválit Oťase, který byl běhavý a měl myšlenku. Také nesmím zapomenout na naše nové pušky : Toma a Zdendu - PARÁDA.

Příští utkání hostíme Roudnici, proto doufám, že již budeme kompletní - marodi!!!

Branky : Mára 1x

Dáda 1x

Nejlepší hráči: 1) Oťas, Mára, 2) Séba, Denis, Císi, 3) Zbytek týmu ................. (Filip)