MU finále KP FK Slavoj Žatec - FK Neštěmice

publikováno 21.05.2017

FK Slavoj Žatec - FK Neštěmice 2:1 (1:1)

K dnešnímu utkání jsme zajížděli do Žatce.

Utkání bylo po celý zápas vyrovnané se šancemi na obou stranách. Naše naděje držel skvělý Filip a soupeře zase naše nemohoucnost - několik brejků Mára vs. prázdná brána. Škoda. Jen dodám, že si kluci opět šáhli na dno, když jsme jeli pouze ve 12 lidech - opět a zase nás někdo nechal ve štychu a nepřišel!!!!!!!!! TOMU TAK NĚJAK NEROZUMÍM - poučení pro příště.

Velká škoda byla druhá inkasovaná branka 1min. před koncem utkání, kdy jsme po autovém vhazování nepokryli útočníka domácích, který průnikem do vápna nedal Filipovi šanci. Poté jsme rozehrávali z poloviny, kdy Oťas sebral balon a utekl soupeřům - před vápnem byl sražen. Z přímého kopu, který si postavil Máca, trefil ranou tyč branky a rozhodčí ukončil zápas - OPĚT HROZNÁ ŠKODA. (mimo jiné - hráči soupeře, byli docela dobrý řezníci - dali nám pár ran do zubů rameny, několik kotníků, sestřelení Filipa atd. - i takto se dá hrát fotbal. Nic méně, s takto agresivní hrou se kluci dobře popasovali. Kluci předvedli opravdu skvělý výkon, za který jim patří velký dík.

Nejlepší hráči: 1) Fíla, 2) zbytek týmu

Branka: Kavič 1x