MU finále KP FK Neštěmice - FK Litoměřicko

publikováno 27.05.2017

FK Neštěmice - FK Litoměřicko 2:4 (1:3)

Dnešní utkání bylo vyrovnané bojovné z obou stran, jen ty naše nevyužité příležitoti. To nás sráží celou sezonu. Strašně se nadřeme na vstřelení branky a pak soupeři darujeme našimi chybami branky zadarmo. Nic méně, opravdu dobrý, kvalitní utkání z obou stran.

Branky : Dáda 1x

Fun   1x

Tak nějak toho začínám mít plné zuby!! Přijedeme ráno na hřiště, nepřipravené. Musím si natáhnout sítě, aby kluci mohli odehrát alespoň jedno domácí utkání na trávě - DÍKY KLUBE. Já bych zvednul příspěvky, aby se ,,A" mělo ještě lépe, když se tolik dělá pro děti!!

Další věc, kluci dohrají zápas, řeknu seberte všechny míče ,,a" jak to dopadlo - všichni mají v prdeli!!!! Tak si je posbírám sám, protože by nám to dal klub k úradě - DÍKY CHLAPCI.

Další věc, po utkání jedem vypomoci našemu ,,B" - opět další borec z 03 nepřišel s tím, že má v prdeli se i omluvit - DÍKY CHLAPČE.

Další věc, odhrajeme utkání v Trmicích a všichni hráči roč. 2003 odejdou domu a starší, kteří jim vypomáhají uklízejí kabinu a odnášejí dresy a láhve - DÍKY BORCI (2003).

Jediné, komu bych chtěl poděkovat je Zdenda H., který mi vypomohl odmávat domácí utkání, protože kdyby se nepřijel podívat, tak si utkání odmávám sám. Další dík patří klukům roč. 2002, kteří v tropickém počasí odehráli obě utkání, s tím, že se nám opět dva zranili.