Úvod » Sezóna 2017/2018 » Mistrovská utkání

MU 10. kolo FK Neštěmice - TJ Sokol Košťany/Oldřichov

publikováno 14.10.2017 (aktualizováno 23.06.2018)

FK Neštěmice - TJ Sokol Košťany/Oldřichov 3:2 (2:0)

V dnešním utkání bylo vidět, že se herně zápas od zápasu zvedáme.

1.p. jsme byli jasně lepší, soupeře jsme pouštěli na naší polovinu minimálně. Kluci hráli bojovně, dostupovali soupeře a hráli kombinačně. Bohužel, opět nás trápí koncovka, kdy z malého vápna trefujeme brankáře hostí - spíše je to tím, že kluci neposlouchají pokyny.

2.p jsme opět začali tlakem, který pramenil ke vstřelení třetí branky. Bohužel, jak je již naší tradicí, vedeme o tři branky, tak si myslíme, že se již nic nestane a přestaneme bojovat!!! Soupeř snížil po brejku (metrový ofsajd - ale to bychom chtěli moc po p. Vaverkovi, aby zvedl ruku) a to jej nakoplo. Poté odpískaný pokutový kop, který skvěle chytající Filip bravurně zneškodnil. Poté jsme soupeře opět zmáčkli, ale ta koncovka - šancí na 3 zápasy. Bohužel, nedáš dostaneš - po standartní situaci, přišel nedůrazný odkop z malého vápna, pouze na kopačku soupře, který nekompromisně vsítil. Utkání jsme již dovedli do vítězného konce, zcela zaslouženě.

Dnes bych chtěl vyseknout velkou pochvalu Fílovi, který nejen že zneškodnil pokutový kop, ale skvěle četl hru a svým včasným vybíháním, zneškodnil několik brejků soupeře.

Branky : Tomáš 1x

Koňas 1x