Úvod » Sezóna 2017/2018 » Mistrovská utkání

MU 12. kolo Proboštov - FK Neštěmice - dohrávka

publikováno 18.11.2017 (aktualizováno 23.06.2018)

TJ Proboštov - FK Neštěmice 3:3 (2:0) p.k. 4:2

Do dnešního utkání jsme nastupovali s pokorou s tím, že se nám rozpadla obrana. Popravdě, dnes jsme přijeli s tím, abychom nedostli vysloveně raketu (pod 5 branek, byl přijatelný výsledek). PROTO musím vyseknout pochvalu tomuto týmu, který drží jako celek - jeden zabere za druhého. Kluci věděli, že jim chybí stavební kámen obrany DENIS, přesto předvedli něco úžasného. Jsem naprosto HRDÝ, na každého z nich co dnes předvedli. Na post Denise jsem si vypůjčil Páju, který utkání odehrál zcela v pohodě a s přehledem. Dalšího stopera odehrál Halda, který byl taktéž nejlepší na hřišti. Nyní k utkání:

1.p. prvních 15 minut jsme soupeře zmáčkli skvělým presinkem a důrazem. Škoda je, že jsme tento tlak nedokázali využít brankově. Bohužel poté, jsme přenechali hru soupeři, který převzal iniciativu. My jsme se zbytečně zatáhli, z toho pramenily chyby. Co my jsme neproměnili, tak soupeř využil. Jedna branka z ofsajdu, druhá po zaspání Fíli.

O poločase byla v kabině malinká rozmluva - slíbil jsem, že nebude vyjímečně křičet :-)

2.p. snad ve druhé minutě jsme opět inkasovali. P.S. - zaslechl jsem rodiče domácích hráčů, kteří se bavili, že těm žebrákům nasázejí 7 branek, jako odpaltu za prohru jejich st.dorostu, který jednoznačně dostal na pr..l - 0:7. Zřejmě menší omyl!!!  Kluci se ještě více semkli a už byl na hřišti pouze jeden tým, který předvedl dokonalý zvrat, který vedl dnes absolutně nejlepší hráč na hřišti - TREJBY. Jeho výkon strhl ostaní hráče, kteří druhý poločas vysloveně oddřeli. Směšné bylo, když domácí tým křičel na rozhodčího cca 5 min před koncem, ať odpíská konec, nebo ještě prohrají.

Jsem hrozně rád, že jedeme jako jeden tým přesto, že se někteří kluci vzhledem k vývoji utkání nedostali do hry. Jsou s námi, ale berou to jako soudržnost. Stejně své spoluhráče podporují a drží jim pěsti. Opět nutno dodat - ta kvalita je v celém tomto týmu od hráče č.1, až po hráče č. 21.

Pokutové kopy byla jako vždy loterie, ve které nemáme štěstí.

Nejlepší hráči : 1) Trejby, Hejnič 2) Pája, Halda 3) zbytek skvělého týmu

Branky: Dvořka 1x