Úvod » Sezóna 2017/2018 » Přípravná a přátelská utkání

ZL 3. kolo FK Neštěmice - Proboštov

publikováno 07.01.2018 (aktualizováno 23.06.2018)

ZL 3. kolo FK Neštěmice - Proboštov   2 : 7 (0 : 3)

V dnešním utkání jsme přivítali hráče Proboštova, kteří se posilnili o několik starších kolegů roč. 2000.

Začátek utkání byl vyrovaný, s několika šancemi na obou stranách. Velká škoda, byla neproměněná tutovka Trejbyho, který utekl hostující obraně a bohužel trefil pouze golmana. Nic méně, došlo ke klasickému pořekladu nedáš - dostaneš. My jsme ještě několikrát ohrozili bránu soupeře, ale vše končilo stejně. Opět po našich hrubých chybách jsme do poločasu inkasovali ještě 2x.

Ve druhém poločase se nám zranil Dvořka, který střet se soupeřem o balon odnesl zlomeninou v oblasti kotníku - přejeme brzské uzdravení. A další věcí byl bezohledný souboj hostujícího útočníka s naším golmanem, který Filip odnesl otřesem mozku.

Do branky zalezl Kolík, který si vzpomněl na své brankářské začátky z přípravky.

Kluci druhý poločas tak nějak dohráli ze setrvačnosti, aby dohráli bez zranění.

Co se týká soutěže ZL, stále ji beru jako vhodnou přípravu na jarní sezonu, proto nehrajeme na výsledky, ale zkoušíme nové hráče, posty atd. Dále nám chybělo několik nemocných kluků. Vnímám, že ostatní trenéři to pojali tak trochu jinak, když se doplňují o hráče ročníků 2000. Ale toto je každého věc - to nás bude čekat se všemi mužstvy v ZL (Košťany i Lovosice). Pro nás jen dobrá zkušenost, zahrát si proti klukům o 2-3 roky staršími.