Úvod » Sezóna 2018/2019 » Mistrovská utkání

TJ Krupka - FK Neštěmice

publikováno 09.09.2018 (aktualizováno 29.06.2019)

TJ Krupka - FK Neštěmice   6 : 3 (1 : 3)

Jen těžko se dá tento zápas hodnotit.....! Vstup do zápasu z říše snů, kde po 25 minutách jsme soupeře jasně přehrávali a i výsledkově 3:0, vše nasvědčovalo k jasné výhře. Další tři gólové šance cca do 33. minuty 1. poločasu jsme nevyužili a naopak soupeř z ojedinělé akce vstřelil branku ke konci poločasu...., v té chvíli jsme soupeře vrátili do zápasu. Nedokážu si vysvětlit přístup ke 2. poločasu. Tím spíše, když jsme si v kabině řekli pokyny a kde jsem hlavně kladl důraz na obranu!!! Místo toho jsme však začali kupit chyby a projevila se herní nedisciplinovanost některých hráčů.Totální kolaps ve druhém poločase nás stál vítězství. Věřím,že nás toto utkaní ponaučí a že si z toho vezmeme zkušenost do budoucna... Ale předchozí 2 zápasy a 1. poločas tohoto naznačují, že v soutěži nejsme do počtu a když chceme, tak dokážeme hrát fotbal s kýmkoli a kdekoli. Jen mít tu sílu a vůli to jako tým dotáhnout!